Bukoli Kapandı!

Bukoli Kapandı!

Bukoli Tüm Operasyonlarını Durdurma Kararı Aldı


Borusan Holding'in girişimi olan bukoli hizmetlerini durdurma kararı aldı. Müşterilerine ve kullanıcılarına gönderdiği mesaj ile hizmetlerini tamamen durdurduğunu açıklayarak, 30 haziran 2017 tarihine kadar hizmet sağlayacağını açıkladı. Bu tarihten sonra ise tamamen operasyonlarını durdurucağını belirtti ve ana sayfasında yayınladığı bildiriyle de erişim sağlayanların haberdar olmasını sağladı.

İnternet alışverişleri için hayata geçirilen bukoli projesi, Türkiye'de belirli noktalara kargo teslimatı alma noktaları da açmıştı. Ayrıca istanbulun heryerini kapsayan lojistik ağı kurmuştu. Ve geçmiş günler'de kapanan markafoni firması ile de kargo teslimatları konusunda anlaşma sağlamıştı. 

bukoli kapatıldı

Değerli müşterimiz,

Şirketimizin inovatif iş modellerinden biri olarak 2014 yılında faaliyete geçen ve geliştirmek için hepimizin canla başla çalıştığı Bukoli operasyonunu bugün itibarı ile sonlandırıyoruz.
Bukoli’yi tüm taraflar için en fazla değer yaratacak şekilde sürdürmemiz mevcut pazar koşullarında maalesef mümkün olmadı.
Bugüne kadar büyük bir mutluluk ve heyecanla sürdürdüğümüz iş birliği için size teşekkür ederiz. Bu süre zarfında, sizin işiniz için değer yaratmış ve büyümenize katkıda bulunabilmiş olmayı ümit ediyoruz. Bunu başarabildiysek ne mutlu bize!
Sitenizdeki teslimat seçim opsiyonları arasından Bukoli’yi ivedilikle kaldırmanızı rica ediyoruz.
Bukoli operasyonuna son verme kararımızın işiniz üzerinde herhangi olumsuz bir etkisi olmaması için gerekli tüm önlemler tarafımızdan alındı. 30 Haziran 2017 tarihine kadar siteniz üzerinden verilen Bukoli opsiyonlu tüm siparişleri teslim etmeye devam edeceğiz.
Borusan Lojistik olarak inovasyona yatırım yapmaktan, katma değeri yüksek yenilikçi hizmet ve iş modellerini hayata geçirmekten vazgeçmeyeceğimizi özellikle bilmenizi isteriz.
Dijital teknolojileri en etkin şekilde kullanan yeni hizmetlerimiz ve iş modellerimizle yollarımızın bir gün tekrar kesişeceğine içtenlikle inanıyoruz.
Bize olan güveniniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.
Saygılarımızla
Sosyal Medya'da Paylaş:
Ela G.
🚀 Storify Editörü 🚀

Storify.org - Sosyal Medya Platformu.
İyilik ve sağlıcakla kalın .