Money Robot Submitter – En Iyi SEO Programı

Money Robot Submitter – En Iyi SEO Programı
SEO Programı Money Robot Submitter nedir?
Money Robot Submitter – En Iyi SEO Programı


Money Robot Submitter – tamamen otomatik SEO aracıdır. Bu programın oluşturulması birkaç sene aldı ve şimdi herkese SEO pazarlama için mükemmel çözüm sunuyor.


SEO programı Money Robot Submitter nasıl çalışıyor?

Bu program tüm desteklenen platformlarda profil oluşturuyor, captcha kodunu çözüyor ve yeni oluşturulan profilleri onaylama linkiyle kendisi onaylıyor. Captcha-çözücü hizmetlere para ödemenize gerek yok, ama yine de DEATH by CAPTCHA ve decaptcher hizmetlerini desteklemektedir. Aynı zamanda backlink kontrolü, proxy, zamanlayıcı, makale özgünleştirici gibi özelliklere de sahip.

Money Robot Submitter programının kullanımı nasıl? 

Money Robot’u kullanımını çok kolay hale getiren sebeplerden biri de kullanıcı dostu arayüzü olmasıdır. SEO konusunda fazla bilgisi olmayanlar da çok basit şekilde profesyonel SEO çalışması yapabilir. Hangi platformları destekliyor? Money Robot Submitter aşağıdaki platformları desteklemektedir: 
Web 2.0 Blog 
Sosyal Medya Paylaşımları 
Sosyal İmleme 
Web dizinleri 
Wiki Makaleleri 
Haber Siteleri 
Makale Dizinleri 
Web 2.0 profil 
Forum Profil 
RSS

Money Robot Programını kullanmak güvenli mi? 
Evet! Microsoft güvenlik sertifikalarını kazanmıştır ve tüm Microsoft Windows işletim sistemlerinde güvenli bir şekilde kullanılabilir. Oluşturulan profiller diğer otomatik botlarla oluşturulan profiller gibi banlanmamaktadır, çünkü bu programın Yapay Zekası – Internet Explorer, Firefox veya Chrome tarayıcıları tam bir insan davranışını stimüle ederek kullanır ve tüm makaleleri, linkleri ve diğer içerikleri sorunsuz yayınlar.

Bu Aracın Hızı Nasıl? 

Money Robot birçok işlem ekranlıdır. Kullanıcı bu işlem ekranlarını kolayca CPU performansına göre ayarlayabiliyor. Yani Money Robot – aynı anda 100 çalışanın yaptığı işi yapıyor.

Money Robot Submitter programını ne sıklıkta çalıştırmak gerekir? 

Haftalarca sürekli çalışabilir! Profilleri, görevleri ve zamanlayıcıyı ayarladıktan sonra yapmanız gereken sadece zaman zaman yeni makaleler hazırlamaktır. Bu program tamamen otomatiktir!

Money Robot’un nasıl çalıştığına bakabilir miyim? 

7 günlük deneme sürümünü indirebilirsiniz. Bundan sonra da tam lisans satın almak için kendiniz karar verebilirsiniz. Eğer programdan memnun kalmazsanız, paranızı geri alabilirsiniz! (30 günlük para iade garantisi mevcut) En kısa sürede Türkçe dil modülü de eklenecektir.

Money Robot Submitter aracının herhangi bir destek hizmeti var mı? 

Kurulumu ve kullanımı dokumanında adım adım anlatılmaktadır. Eğer herhangi bir sorunuz varsa da kendi forumuna kayıt olabilirsiniz veya skype’da iletişime geçebilirsiniz.

Ücretli sürümü Aylık 67 Dolar veya  Ömür Boyu Lisans 497 dolara alabiliyorsunuz. (Bizler tek seferlik ödeme yapıp, ömür boyu lisansını aldık) denemek için sizde aylık lisans paketini alabilirsiniz. Rekabeti yüksek kelimelerde, ve aranma hacmi çok yüksek kelimeler de ortalama olarak 1 ay içerisinde ilk sayfaya gelebilirsiniz. 

Buradan göz atabilirsiniz:  https://www.moneyrobot.com

Sosyal Medya'da Paylaş:
Derya S.
🚀 Storify Editörü 🚀

Storify.org - Sosyal Medya Platformu.
İyilik ve sağlıcakla kalın .